flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Обрано запобіжні заходи двом мешканцям Одеської області, підозрюваним зокрема у незаконному позбавленні волі людини

28 липня 2020, 11:17

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Сергієм Медюком обрано міру запобіжного заходу двом мешканцям Одеської області, підозрюваним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.146, ч.3 ст.289 КК України (незаконне позбавлення волі людини, незаконне заволодіння транспортним засобом).

Відповідно до матеріалів клопотання, останні діючі у складі групи з чотирьох осіб, реалізуючи свій умисел, спрямований на незаконне позбавлення волі громадянина сусідньої держави, з метою заволодіння його майном, 25.07.2020 року, близько 14.00 , перебуваючи по вул.Московська у м.Миколаєві, шляхом застосування насильства до останнього посадили його на пасажирське сидіння належного йому автомобілю «Porshe Macan S», після чого поїхали у напрямку м.Одеса.

Відповідно до клопотання, підозрювані закрили обличчя потерпілого та наносили йому удари. На його прохання випустити його з автомобіля не реагували, мету своїх дій не пояснювали.

Прокурор в обґрунтування клопотання наводив ризики переховування від слідства та суду, незаконного впливу на свідків та потерпілого, можливість вчинення іншого кримінального правопорушення.

Підозрювані та захисники заперечували проти задоволення клопотання.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання слідчий суддя Сергій Медюк ухвалив обрати щодо підозрюваних запобіжні заходи у виді тримання під вартою до 22.09.2020 року без можливості внесення застави.

Розгляд клопотань щодо обрання запобіжного заходу іншим фігурантам зазначеного провадження наразі триває.

 

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва