flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошення

17 березня 2020, 09:54

             Центральний районний суд м. Миколаєва, беручи до уваги  Постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 « Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», лист Ради суддів України № 9рс-186/20 від 16 березня 2020 року,  на період з 16 березня до 03 квітня 2020 року встановлює особливий режим роботи Центрального районного суду м. Миколаєва, згідно якого :

 

  1. Припиняються усі заходи, не пов’язані з процесуальною діяльністю суду та забезпеченням діяльності органів судової влади ( круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо ).

 

  1. Припиняється проведення особистого прийому громадян керівництвом суду.

 

  1. Обмежується допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань.

 

  1. Обмежується допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з ознаками респіраторних захворювань, блідість обличчя, почервоніння очей, кашель.

 

  1. Ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судової справи здійснюється в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопій матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві. Заяви про ознайомлення надсилати через електронну адресу ( особистий кабінет ).

 

 

  1. Громадянам та іншим особам рекомендується:

 

  • відкладати розгляд справ у зв’язку із карантинними заходами та можливість розгляду справ в режимі відеоконференції.

 

  • всі необхідні документи ( позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) надавати суду в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі « Електронний суд», поштою, факсом або дистанційні засоби зв’язку.

 

  • учасникам судових засідань подати до суду заяви про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами.

 

  • утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності захворювання ( слабість, кашель, задуха, утруднення дихання, тощо).