flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Команда «Корабели» здобула срібну медаль турніру із міні-футболу на Кубок «Феміди»

10 грудня 2019, 17:13

У м. Києві на учбово-тренувальній базі ФК «Динамо» відбулись фінальні матчі турніру з міні-футболу Кубок «Феміди».

Команда збірної Миколаївщини «Корабели» зустрілась з командою Касаційного адміністративного суду.

Матч проходив дуже напружено, оскільки зустрілися дві рівні команди, які не поступались до самого кінця матчу.

В кінці першого тайму, завдяки влучному удару головою гравця «Корабелів», наша команда вийшла вперед з рахунком 1:0.

Другий тайм розпочався швидкими атаками «Корабелів», захист КАС не витримав і рахунок став 2:0. Однак, суперники змогли відіграти один м’яч і до кінця матчу рахунок лишався 2:1.

Матч був дуже емоційний та напружений, ніхто не хотів поступатись, в цій грі було виписано більше 5 жовтих карток. За 4 хвилини до кінця основного часу, капітан команди «Корабелів» отримав червону картку і лишив команду в меншості.

Команда КАС скористалась чисельною перевагою і рахунок зрівнявся – 2:2.

Основний час закінчився з рахунком 2:2.

Два доданих «овертайми» пройшли швидко, проте безрезультативно для обох команд.

Доля матчу була вирішена в серії пенальті, яка завершилась з рахунком 5:4 на користь КАС.

«Корабели» завершили цей турнір отримавши срібні медалі.

Головний тренер команди "Корабели" Віктор Сікиринський, начальник команди Олексій Сальніков, капітан команди Марк Рудик (Ленінський районний суд м.Миколаєва).

Гравці команди: Ігор Уманський – (Заводський районний суд м.Миколаєва), Василь Чорнописький, Микола Лаба, Павло Чорнописький (Баштанський районний суд Миколаївської області), Дмитро Буряченко (Ленінський районний суд м.Миколаєва), Денис Бунін, Руслан Варваров, Віктор Тихонюк, Євген Колісніченко, Мізюн Руслан (Центральний районний суд м.Миколаєва), Сергій Войтовський, Владислав Жаріков, Микола Войнарівський, (Миколаївський районний суд Миколаївської області), Роман Тузов (Корабельний районний суд м.Миколаєва).