Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Команда «Корабели» вийшла до ½ фіналу турніру із міні-футболу на Кубок "Феміди"

04 грудня 2019, 15:23

3 грудня 2019 року у м. Києві на учбово-тренувальній базі ФК «Динамо» відбулись чергові матчі турніру з міні-футболу Кубок «Феміди».

Збірна команда представників судових установ Миколаївської області «Корабели» в рамках чвертьфінальних матчів боролась за вихід у півфінал з командою «Суддівський шкільний альянс».

У напруженому протистоянні жодна з команд не могла відправити м’яч до воріт суперника – перший тайм завершився рахунком 0:0.

Наприкінці матчу, «Корабели» змогли подолати оборону команди «Суддівський шкільний альянс» і точним ударом відправити м’яч до їх воріт. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь миколаївської команди, що дало нашим футболістам змогу вийти до ½ фіналу турніру.

Від Центрального районного суду м.Миколаєва до складу команди «Корабели» входять: керівник апарату Руслан Мізюн та співробітники апарату Денис Бунін, Віктор Тихонюк, Євген Колесніченко, Руслан Варваров.

Наступні матчі турніру відбудуться у четвер 5 грудня.