flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд завершив дослідження письмових доказів у справі Миколи Романчука

18 жовтня 2019, 15:09

У Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи Романчука у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 КК України.

Зазначене провадження розглядається колегією суддів у складі Володимира Алєйнікова, Олександра Чулупа, під головуванням судді Світлани Скрипченко.

У судове засідання вчергове не з’явився останній свідок сторони обвинувачення громадянин Г., в якого, відповідно до обвинувального акту, Микола Романчук вимагав неправомірну вигоду. Від зазначеного свідка надійшла заява, відповідно до якої він просить визнати себе потерпілим у даному кримінальному провадженні та стягнути з обвинуваченого моральну шкоду у сумі 50 тис гривень.

Прокурор не заперечував проти задоволення зазначеної заяви, захисники та обвинувачений просили відмовити у її задоволенні.

Колегія суддів ухвалила відмовити у задоволенні заяви громадянина Г., оскільки підстави для її задоволення відсутні.

Окрім цього, суд завершив дослідження письмових доказів сторони захисту, зокрема висновки науковців юридичних вищих навчальних закладів, відповідно до яких, досудове розслідування було проведено з порушенням підслідності, також було досліджено документи, які свідчать про те, що свідок громадянин Г. неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

У зв’язку із завершенням процесуального часу у засіданні оголошено перерву до 14.30 год 23.10.2019 року. У ході наступного судового засідання заплановано допит свідка громадянина Г. та обвинуваченого Миколи Романчука.

 

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва