flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Студенти-юристи познайомились з роботою Центрального районного суду м.Миколаєва (ФОТО)

03 жовтня 2019, 15:43

03 жовтня до Центрального районного суду м.Миколаєва завітали студенти 3-го курсу, які опановують юридичні спеціальності в Національному університеті кораблебудування ім.адмірала Макарова.

Метою візиту стало знайомство з роботою суду.

Керівник апарату Центрального районного суду м.Миколаєва Руслан Мізюн докладно розповів студентам про структуру суду, функціональні обов’язки певних посад в апараті, порядок надходження та розгляду справ, функціонування автоматизованої системи документообігу, повідомив про інші аспекти діяльності суду.

Студенти також змогли поспілкуватись з головою суду Галиною Подзігун, яка розповіла про роботу суддів та рівень судового навантаження, перспективи працевлаштування в суді, кваліфікаційні вимоги для осіб, які мають бажання працювати у суді, перспективи кар’єрного зростання.

Окрім цього, для студентів було організовано екскурсію приміщеннями суду, вони змогли познайомитись з роботою канцелярії, архіву, секретарів та помічників суддів, відвідати зали судових засідань.

Впродовж усього заходу студенти отримували вичерпні відповіді на запитання, що стосувались роботи суду та судової системи загалом.

 

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва