flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Обвинувачений у вбивстві на грунті ревнощів своєї знайомої лишиться під вартою

01 жовтня 2019, 15:39

У Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось чергове судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням 23-річного мешканця Херсонської області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбаченого ч.1 ст.115 та ч.1 ст.185 КК України (умисне вбивство, крадіжка).

Судовий розгляд зазначеного провадження здійснюється колегією суддів Центрального районного суду м.Миколаєва у складі Володимира Алєйнікова, Сергія Медюка, під головуванням Оксани Мамаєвої.

Нагадаємо, відповідно до матеріалів справи, 25.07.2018 року, чоловік, який на той момент був військовослужбовцем за контрактом в/ч А 0224, знаходився у квартирі своєї знайомої. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на грунті ревнощів, він наніс останній кілька ножових поранень, внаслідок чого жінка померла.

Після цього, відповідно до обвинувального акту, він викрав мобільний телефон та ноутбук загиблої, якими скористався на власний розсуд.

У судовому засіданні прокурор заявив клопотання про продовження строків тримання під вартою щодо обвинувачених, в обґрунтування зазначав, що ризики, враховані при обранні запобіжного заходу не зменшились та не зникли.

Захисник та обвинувачений заперечували проти задоволення клопотання.

Дослідивши матеріали клопотання, колегія суддів ухвалила продовжити строки тримання під вартою щодо обвинуваченого до 24.11.2019 року, після чого, у відповідності до встановленого порядку, суд продовжив дослідження письмових доказів наданих стороною обвинувачення.

Наразі у засіданні оголошено перерву до 11.30 год 19.11.2019 року.

 

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва