flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд завершив з’ясування обставин справи у провадженні за обвинуваченням Олега Шевчука

14 березня 2019, 13:38

У Центральному районному суді м.Миколаєва триває судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього керівника Миколаївського міського управління УМВС України в області Олега Шевчука.

Нагадаємо, Олег Шевчук обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства та в незаконному перешкоджанні організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій (ч.2 ст. 365, ст.340 КК України). Події мали місце в ніч на 22.11.2013 року на площі Соборній у м.Миколаєві.

Судовий розгляд зазначеного провадження здійснюється під головуванням судді Світлани Гречаної.

У засіданні суд продовжив допит свідків, зокрема колишнього директора Департаменту ЖКГ Миколаївської міської Ради, який зазначив, що не був безпосереднім учасником згадуваних подій, про них йому відомо виключно з публікацій ЗМІ.

Окрім цього було допитано ще двох свідків, які на той час були співробітниками міських райвідділів міліції та забезпечували охорону громадського порядку в районі площі Соборної. Останні повідомили відомі їм обставини, що стосуються зазначеного кримінального провадження.

Прокурор заявив клопотання про оголошення перерви для  відкриття стороні захисту низки матеріалів, які не були відкриті з 2015 року.

У задоволенні зазначеного клопотання судом було відмовлено через відсутність поважних причин для відкладення судового засідання.

З’ясування обставин у зазначеному кримінальному провадженні наразі завершено, судом оголошено перерву до 14.30 год 06.05.2019 року для підготовки сторін до судових дебатів.

 

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва