flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд обрав запобіжні заходи групі осіб, підозрюваних у незаконному збуті наркотичних засобів

31 серпня 2018, 14:47

У Центральному районному суді м.Миколаєва обрано запобіжні заходи групі осіб, підозрюваних у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.2 ст.307 КК України.

Відповідно до матеріалів справи, подружжя Б., маючі на меті отримання прибутку від незаконного обігу наркотичних засобів, залучили до своєї діяльності іншу подружню пару Н., які виступали у якості «реалізаторів».

Зазначена група осіб, відповідно до матеріалів клопотань, систематично займалась збутом опію ацетильованого на території м.Вознесенськ та смт.Веселинове Миколаївської області.

У судовому засіданні прокурор клопотання підтримав та просив обрати запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Захисники просили обрати запобіжні заходи не пов’язані з позбавленням волі. Підозрювані свою провину заперечували.

Дослідивши матеріали та заслухавши думки сторін, слідчий суддя Світлана Гречана обрала особам, підозрюваним в організації незаконного збуту наркотиків, запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі, відповідно до ч.5 ст.182 КПК України, 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, а саме 264 300 грн.

Стосовно іншої підозрюваної, яка має на утриманні трьох малолітніх дітей, 2010, 2011 та 2015 років народження, застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з покладенням на неї низки обов’язків.

Її чоловіку, який входив до складу зазначеної групи, слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Галиною Подзігун, 30.08.2018 року, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 500 000 грн.

 

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва