flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Обрано запобіжний захід чоловіку, підозрюваному у вбивстві екс-начальника миколаївської митниці

13 квітня 2018, 09:33

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Іваном Дірком розглянуто клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу 32-річному громадянину К., який підозрюється у вбивстві за попередньою змовою групою осіб колишнього очільника миколаївської митниці.

Його дії кваліфіковано за п.12 ч.2 ст.115 КК України.

Відповідно до матеріалів, громадянин Ф., 03.04.2018 року, запропонував громадянину К. допомогти йому зв’язати невідомого раніше йому чоловіка, оскільки, за його словами, останній планує вбити людину. Громадянин К. на пропозицію погодився.

Під приводом повернення боргу, громадянин Ф. запросив потерпілого до себе в квартиру, після чого, відповідно до матеріалів справи, його повалили на підлогу, зв’язали і громадянин Ф. передавив йому шию за допомогою технічного хомута, після чого потерпілий перестав подавати ознаки життя.

Згодом тіло потерпілого вивезли та наступного дня захоронили у заздалегідь викопаній ямі за межами м.Миколаєва.

Прокурор у судовому засіданні клопотання підтримав та просив обрати запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Підозрюваний заперечив проти обрання такого запобіжного заходу.

Його захисник зазначив, що підозра необґрунтована, кваліфікація завищена та просив обрати запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Дослідивши матеріали клопотання, заслухавши думки сторін слідчий суддя Іван Дірко ухвалив обрати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою до 09.06.2018 року.

 

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва