Задати питання
flag Судова влада України

Чоловіка, підозрюваного у скоєнні смертельного наїзду на пенсіонерку взято під варту

06 грудня 2017, 12:57

У Центральному районному суді м.Миколаєва розглянуто клопотання слідчого щодо обрання запобіжного заходу у виді триманні під вартою 27-річному мешканцю с.Доманівка, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст.286 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання, 03.12.2017 року підозрюваний, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння рухався на легковому автомобілі «Fiat» по с.Доманівка та скоїв наїзд на 77-річну жінку, яка від отриманих травм загинула.

Після цього, чоловік покинув свій автомобіль та залишив місце вчинення кримінального правопорушення.

Обгрунтовуючі клопотання, прокурор вказав у якості ризиків можливість підозрюваного переховуватись від органів досудового слідства та суду.

Захисник просив відмовити у задоволенні клопотання та обрати більш м’який запобіжний захід.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов до висновку, що підозра на даному етапі є обґрунтованою.

Окрім цього, цілком ймовірним є ризик переховування від слідства та суду, з огляду на тяжкість покарання, яке загрожує підозрюваному у разі доведення його вини, того факту, що покинув місце вчинення кримінального правопорушення, ніде офіційно не працює.

За такого, слідчий суддя Світлана Скрипченко ухвалила обрати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою до 01.02.2018 року.

 

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва