flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Команда «Корабели» зайняла перше місце у групі і вийшла до 1/8 турніру Кубку «Феміди»

27 листопада 2017, 17:24

24 листопада 2017 року на тренувальній базі футбольного клубу  «Динамо Київ» відбулися чергові ігри збірної команди Миколаївської області серед працівників суддівських установ «Корабели».

«Корабели» прибули на черговий етап турніру з щирим бажанням перемогти, задля виходу з відбіркової групи з першого місця.

Перша гра з момандою «Псел» (збірна Сумської області) не просто далася нашим гравцям. Однак хід гри був переломлений в середині першого тайму, «Корабели» пішли вперед і відкрили рахунок.

Проте вже за кілька хвили контр напад команди «Псел» зрівняв рахунок, що став рівним - 1:1.

До кінця першого тайму «Корабели» ще двічі відзначились у воротах супротивника і пішли на перерву з рахунком 3:1.

Під час другого тайму, завдяки злагодженим діям гравців нашої команди «Корабели» ще двічі відзначились у воротах супротивника. Матч завершився з рахунком - 5:1.

Ця перемога гарантувала вихід з групи А до 1/8 турніру на першому місці.

Наступна гра з командою США «Суддівський Шкільний Альянс» або збірною Національної школи суддів України була дуже напруженою, хоча не мала вирішального значення для нашої команди.

Матч команди «Корабели» та «Суддівський Шкільний Альянс» закінчився з мінімальною нічиєю 1:1.

Наразі «Корабели» вийшли в 1/8 турніру Кубку «Феміди» та очікують визначення свого суперника в цій грі.

Окрему подяку за надані коментарі висловлюємо помічнику судді Центрального районного суду м.Миколаєва Денису Буніну, який є постійним гравцем «Корабелів» та допомагає висвітлювати гру нашої команди.