flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відбулись судові дебати у справі за обвинуваченням мешканця Черкас у незаконному заволодінні автомобілем у центрі Миколаєва

02 липня 2021, 18:58

 

У Центральному районному суді м.Миколаєва завершено судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням 50-річного мешканця м.Черкас у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.289 КК України.

Судовий розгляд здійснюється під головуванням судді Оксани Мамаєвої.

Нагадаємо, 25.01.2021 року, близько 06.30 год, чоловік у спідній білизні незаконно заволодів автомобілем «Hyundai Getz». Щоб подолати опір власника автомобіля, який перебував в автівці, він наніс йому удар в обличчя, після чого сів в автомобіль та зник з місця скоєння кримінального правопорушення.

Подія мала місце поблизу перехрестя пр.Центральний та вул.Мала Морська у м.Миколаєві.

За деякий час його було затримано співробітниками поліції.

У судовому засіданні було допитано обвинуваченого, який повідомив, що в той день вживав алкогольні напої зі знайомим, йому стало недобре і він отямився в лікарні, звідки втік. Через деякий час, побачив автомобіль і вирішив сховатись там від дощу, бо йому було холодно, оскільки він був роздягнений. В автомобілі перебував чоловік, проте деталі їхньої розмови обвинувачений не пам’ятає. Проїхавши кілька кварталів, останній був зупинений поліцією.

Обвинувачений зазначив, що погано пам’ятає обставини тих подій, не зміг пояснити свої мотиви, визнавав провину, щиро каявся у скоєному.

Допитаний потерпілий повідомив, що очікував клієнта та пересів та пасажирське сидіння, побачив, що двері відкрив чоловік у спідньому та сказав, що йому потрібна його машина, після виниклої сутички, чоловік сів в автомобіль потерпілого та поїхав.

Потерпілий зазначив, що не має претензій до обвинуваченого, той повністю відшкодував моральну та матеріальну шкоду, заявлену в цивільному позові.

Суд завершив з’ясування фактичних обставин справи та перейшов до дебатів.

Прокурор у ході дебатів просив суд визнати обвинуваченого винним та призначити йому покарання у виді п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки.

Представник потерпілого та потерпілий підтримали прокурора та просили суд призначити покарання із застосуванням випробувального терміну.

Захисник та обвинувачений також просили призначити покарання з випробувальним терміном.

Під час останнього слова обвинувачений визнав провину та щиро каявся.

Наразі суд видалився до нарадчої кімнати для постановлення вироку.

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва