flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Обвинувальний акт у справі щодо вчинення ДТП зі смертельними наслідками скеровано до суду

09 червня 2021, 15:20

До Центрального районного суду м.Миколаєва надійшло клопотання захисника про зміну запобіжного заходу 31-річному місцевому мешканцю, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України.

Сьогодні, 09.06.2021 року, перед початком розгляду клопотання про зміну запобіжного заходу слідчий суддя Дмитро Тішко оголосив інформацію, яка надішла від прокурора, стосовно того, що обвинувальний акт у даному провадженні скеровано для розгляду по суті до Ленінського районного суду м.Миколаєва.

За такого, слідчий суддя Дмитро Тішко ухвалив закрити провадження, у зв’язку з тим, що повноваження слідчого судді припинились, у зв’язку з передачею обвинувального акту до суду.

Нагадаємо, 05.12.2020 року, на перехресті пр.Богоявленського та вул.Південна у м.Миколаєві сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобілів «Toyota Land Cruiser 200» та «ВАЗ 2105», внаслідок якої водій автомобіля «ВАЗ» загинув. Відповідно до матеріалів клопотання автомобіль «Toyota Land Cruiser 200» рухався зі швидкістю 202 км/год, підозрюваний керував ним, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

 

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва