flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд продовжив допит свідків у справі щодо військовослужбовця обвинуваченого, зокрема у вбивстві своєї знайомої

09 червня 2021, 15:25

У Центральному районному суді м.Миколаєва триває судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням колишнього військовослужбовця за контрактом в/ч А 0224 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.115 та ч.1 ст.185 КК України (умисне вбивство, крадіжка).

Судовий розгляд зазначеного провадження здійснюється колегією суддів Центрального районного суду м.Миколаєва у складі Володимира Алєйнікова, Сергія Медюка, під головуванням Оксани Мамаєвої.

Нагадаємо, відповідно до обвинувального акту, 25.07.2018 року чоловік знаходився у квартирі своєї знайомої. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на грунті ревнощів, він наніс останній три ножових поранення, внаслідок чого жінка померла. Після цього, відповідно до обвинувального акту, він викрав мобільний телефон та ноутбук загиблої, якими скористався на власний розсуд.

Суд продовжив допит свідків сторони обвинувачення.

Було допитано знайомого матері загиблої жінки, який першим виявив тіло останньої. Той повідомив, що йому зателефонувала матір загиблої, повідомила, що донька тривалий час не виходить на зв'язок та попросила разом з нею відвідати її місце мешкання. Коли той зайшов до квартири, то побачив розкидані речі, а ванній кімнаті тіло загиблої жінки.

Після цього, він вийшов з помешкання та зателефонував до поліції.

Окрім цього, суд продовжив строки тримання під вартою щодо обвинуваченого до 06.08.2021 року.

Наразі для виклику інших свідків, які підлягають допиту у засіданні оголошено перерву до 15.30 год 13.07.2021 року.

 

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва