flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд призначив до розгляду справу щодо екс-радника першого заступника голови Миколаївської обласної Ради

29 квітня 2021, 14:21

У Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього радника першого заступника голови Миколаївської обласної Ради Л. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.28 ч.2 ст.369-2 КК України в редакції Закону № 770-VIII від 10.11.2015 року (зловживання впливом за попередньою змовою групою осіб).

Нагадаємо, мова йде про події 2016 року. За версією органу досудового розслідування, обвинувачений, за попередньою змовою з колишнім першим заступником голови Миколаївської ОДА та іншими особами, пропонували керівнику ТОВ «Е.», яке планувало займатись розробкою надр в області, здійснити вплив на прийняття керівництвом та депутатами Миколаївської облради рішення про погодження спецдозволів на розробку промислового родовища вапняку за надання неправомірної вигоди.

У ході підготовчого судового засідання, суд вирішував питання призначення кримінального провадження до судового розгляду.

Учасники процесу, не заперечували проти призначення судового розгляду на підставі обвинувального акту.

Дослідивши матеріали, суд ухвалив призначити судовий розгляд зазначеного кримінального провадження на підставі обвинувального акту до судового розгляду на 11.00 год 07.05.2021 року.

 

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва