Судова влада України
Головна
Інформація для громадян
Вакансії
Судова статистика
Інформація для працівників суду
Корисна інформація
Історична довідка
Технічна підтримка
Оприлюднення відомостей про справи про банкрутство

Офiцiйне представництво Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Наказ №168- Про затвердження Інструкції про порядок передання до архіву місцевого та апеляційного суду, зберігання в ньому, відбору та передання до державних архівних установ та архівних відділів міських рад судових справ та управлінської документації суд

21 грудня 2011, 15:39


ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

"15" грудня 2011 року                                  м. Київ                                           168

 

 

 

Про затвердження Інструкції про порядок передання до архіву місцевого та апеляційного суду, зберігання в ньому, відбору та передання до державних архівних установ та архівних відділів міських рад судових справ та управлінської документації суду

 

 

 

Відповідно до частини п’ятої статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 22 жовтня                 2010 року № 12, Правил роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, затверджених наказом Державного комітету архівів України від 16 березня 2001 року № 16, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 8 травня 2001 року за № 407/5598 (із змінами), з метою вдосконалення організації ведення архівної роботи в місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції,

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Інструкцію про порядок передання до архіву місцевого та апеляційного суду, зберігання в ньому, відбору та передання до державних архівних установ та архівних відділів міських рад судових справ та управлінської документації суду (далі – Інструкція), що додається.

2. Затвердити зміни до Інструкції з діловодства в апеляційному загальному суді, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 6 січня 2006 року № 1, Інструкції з діловодства в місцевому загальному суді, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 27 червня 2006 року № 68, Інструкції з діловодства в апеляційних та місцевих адміністративних судах, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 5 грудня 2006 року № 155 (далі – Інструкції з діловодства), що додаються.

3. Відділу інформаційних технологій та забезпечення ведення реєстру  судових рішень управління організаційного забезпечення діяльності судів  розмістити текст цього наказу на офіційному веб-порталі судової влади України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної судової адміністрації України від 14 липня 2003 року № 277 "Про затвердження Інструкції про порядок передання до архіву суду, зберігання в ньому, відбору та передання до державних архівів судових справ та документів діяльності суду", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 7 серпня 2003 року за   № 696/801.

5. Управлінню організаційного забезпечення діяльності судів повідомити Міністерство юстиції України про внесення змін до відповідних Інструкцій з діловодства та втрату чинності наказом Державної судової адміністрації України від 14 липня 2003 року № 277 "Про затвердження Інструкції про порядок передання до архіву суду, зберігання в ньому, відбору та передання до державних архівів судових справ та документів діяльності суду", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 7 серпня 2003 року за   № 696/801.

6. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України довести цей наказ до відома апеляційних судів і територіальних управлінь Державної судової адміністрації України.

7. Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України довести цей наказ до відома місцевих судів.

8.  Цей наказ набирає чинності з 1 січня 2012 року.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Півторака В.В.

 

 

 

Голова                                                                                        Р. Кирилюк

 

ПОДАНО:

 

В.о. начальника управління

організаційного забезпечення

діяльності судів                                                                                            А.П. Поліщук

 

 

 

ПОГОДЖЕНО:

 

 

Заступник Голови                                                                           В.В. Півторак

 

Начальник юридичного управління                                         В.В. Кощинець

 

Начальник управління організаційного

забезпечення діяльності Державної

судової адміністрації України                                               О. В. Сімановський

 

 

                                 

 

 

 


 
 
Судовий збір
Контакти
Розклад роботи
Лічильник установи
До уваги суддів та працівників апарату Донецької та Луганської областей
XII позачерговий з'їзд суддів України
Стратегічний план розвитку
Інструкція з діловодства
Рішення Європейського суду
Положення про автоматизовану систему документообігу суду
Проведення судових засідань в режимі відеоконференції
Безкоштовна правова допомога
Концепція галузевої програми інформатизації судів
Судова влада України у мережі Facebook

© 2002-2013 Державна судова адміністрація України
лист вебмайстру